RS BUS

Rozkład jazdy - Okalewko

ROZKŁAD JAZDY ważny od dnia 31.07.2012r.
Linia Okalewko- Świedziebnia- Brodnica

 

Odjazdy z Okalewka

Nazwa

przystanku

d

D

E

D

E

D

D

D,f

d

D,n,f

E

E,n

D, n

D, n

d,n

Okalewko

5.00

5.55

6.55

8.00

8.50

9.55

11.10

 

12.55

14.15

15.00

16.35

18.00

19.45

21.00

Szarłaty

5.02

5.57

6.57

8.02

8.52

9.57

11.12

 

12.57

14.17

15.02

16.37

18.02

19.47

21.02

Janowo

5.05

6.00

7.00

8.05

8.55

10.00

11.15

 

13.00

14.20

15.05

16.40

18.05

19.50

21.05

Świedziebnia

5.09

6.04

7.04

8.09

8.59

10.04

11.19

12.56

13.04

14.24

15.09

16.44

18.09

19.54

21.09

Rokitnica Wieś

5.12

6.07

7.07

8.12

9.02

10.07

11.22

12.59

13.07

14.27

15.12

16.47

18.12

19.57

21.12

Sobiesierzno

5.14

6.09

7.09

8.14

9.04

10.09

11.24

13.01

13.09

14.29

15.14

16.49

18.14

19.59

21.14

Gortatowo

5.16

6.11

7.11

8.16

9.06

10.11

11.26

13.03

13.11

14.31

15.16

16.51

18.16

20.01

21.16

Szymkowo I

5.19

6.14

7.14

8.19

9.09

10.14

11.29

13.06

13.14

14.34

15.19

16.54

18.19

20.04

21.19

Szczuka

5.22

6.17

7.17

8.22

9.12

10.17

11.32

13.09

13.17

14.37

15.22

16.57

18.22

20.07

21.22

Podgórz II

5.25

6.20

7.20

8.25

9.15

10.20

11.35

13.12

13.20

14.40

15.25

17.00

18.25

20.10

21.25

Brodnica, Ul.18Stycznia, sklep Netto PGK

5.29

6.24

7.24

8.29

9.19

10.24

11.39

13.16

13.24

14.44

15.29

17.04

18.29

20.14

21.29

Brodnica, PGK

5.30

6.25

7.25

8.30

9.20

10.25

11.40

13.17

13.25

14.45

15.30

17.05

18.30

20.15

21.30

Brodnica

Ul. Sądowa

5.33

6.28

7.28

8.33

9.23

10.28

11.43

13.20

13.28

14.48

15.33

17.08

18.33

20.18

21.33

 

Odjazdy z Brodnicy

Nazwa przystanku

d

D

E

D

D

S,6

D

D,f

D,7

E

D,f

E

D,n

E, n

D, n

D, n

d,n

Brodnica, STATOIL

Ul. Sądowa

6.15

7.10

7.55

8.45

10.30

11.30

12.15

13.27

14.17

14.25

15.15

15.40

16.15

17.20

19.10

20.20

22.15

Brodnica

Ul.3 Maja

6.17

7.12

7.57

8.47

10.32

11.32

12.17

13.29

14.19

14.27

15.17

15.42

16.17

17.22

19.12

20.22

22.17

Brodnica Ul.18Stycznia , sklep Netto PGK

6.19

7.14

7.59

8.49

10.34

11.34

12.19

13.31

14.21

14.29

15.19

15.44

16.19

17.24

19.14

20.24

22.19

Podgórz PGK

6.22

7.17

8.02

8.52

10.37

11.37

12.22

13.34

14.24

14.32

15.22

15.47

16.22

17.27

19.17

20.27

22.22

Szczuka

6.26

7.21

8.06

8.56

10.41

11.41

12.26

13.38

14.28

14.36

15.26

15.51

16.26

17.31

19.21

20.31

22.26

Szymkowo I

6.29

7.24

8.09

8.59

10.44

11.44

12.29

13.41

14.31

14.39

15.29

15.54

16.29

17.34

19.24

20.34

22.29

Gortatowo

6.32

7.27

8.12

9.02

10.47

11.47

12.32

13.44

14.34

14.42

15.32

15.57

16.32

17.37

19.27

20.37

22.32

Sobiesierzno

6.34

7.29

8.14

9.04

10.49

11.49

12.34

13.46

14.36

14.44

15.34

15.59

16.34

17.39

19.29

20.39

22.34

Rokitnica - Wieś

6.36

7.31

8.16

9.06

10.51

11.51

12.36

13.48

14.38

14.46

15.36

16.01

16.36

17.41

19.31

20.41

22.36

Świedziebnia

6.40

7.35

8.20

9.10

10.55

11.55

12.40

13.52

14.42

14.50

15.40

16.05

16.40

17.45

19.35

20.45

22.40

Janowo

6.45

7.39

8.24

9.14

10.59

11.59

12.44

13.56

 

14.54

 

16.09

16.44

17.49

19.39

20.49

22.44

Szarłaty

6.49

7.42

8.27

9.17

11.02

12.02

12.47

13.59

 

14.57

 

16.12

16.47

17.52

19.42

20.52

22.47

kalewko

6.53

7.44

8.29

9.19

11.04

12.04

12.49

14.01

 

14.59

 

16.14

16.49

17.54

19.44

20.54

22.49

 

D – Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
S- kursuje w dni nauki szkolnej
6 –kursuje w soboty
7-kursuje w niedziele
f- nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

projekt i wykonanie firma AS MEDIA
Firma RS BUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl

Strona główna   /   Rozkład jazdy   /   Kontakt   /