RS BUS

Rozkład jazdy - Okalewko

ROZKŁAD JAZDY ważny od dnia 31.07.2012r.
Linia Okalewko- Świedziebnia- Brodnica

 

Odjazdy z Okalewka

Nazwa

przystanku

Km

Nr przystanku

d

D

E

D

E

D

D

D,f

d

D,n,f

E

E,n

D, n

D, n

d,n

Okalewko

0

 P01

4.55

5.55

6.55

8.00

9.00

9.35

10.50

12.30

12.52

14.00

15.00

16.35

18.00

19.45

21.00

Okalewko n/ż

0,8

 P03  4.56  5.56  6.56  8.01  9.01  9.36  10.51  12.31  12.53  14.01  15.00 16.36 18.01 19.46  21.01

Szarłaty

18

 P05

4.57

5.57

6.57

8.02

9.03

9.37

10.52

12.32

12.54

14.02

15.02

16.37

18.02

19.47

21.02

Janowo Bielki

2,6

 P07  4.58  5.58  6.58  8.03  9.05  9.38  10.53  12.33  12.55  14.03  15.03  16.38  18.03  19.48  21.03

Janowo

3,4

 P09

5.00

6.00

7.00

8.05

9.06

9.40

10.55

12.35

12.57

14.05

15.05

16.40

18.05

19.50

21.05

Janowo I

4,3

 P11  5.01  6.01  7.01  8.06  9.09  9.41  10.56  12.36  12.58  14.06  15.06  16.41  18.06  19.51  21.06

Świedziebnia

6,3

 P13

5.04

6.04

7.04

8.09

9.11

9.44

10.59

12.39

13.01

14.09

15.09

16.44

18.09

19.54

21.09

Rokitnica Wieś II

7,9

 P15

5.06

6.06

7.06

8.11

9.12

9.46

11.01

12.41

13.03

14.11

15.11

16.46

18.11

19.56

21.11

Rokitnica Wieś

8,7

 P17  5.07  6.07  7.07  8.12  9.14  9.47  11.02  12.42  13.04  14.12  15.12  16.47  18.12  19.57  21.12

Sobiesierzno

10,6

 P19

5.09

6.09

7.09

8.14

9.14

9.49

11.04

12.44

13.06

14.14

15.14

16.49

18.14

19.59

21.14

Gortatowo

12,5

 P21

5.11

6.11

7.11

8.16

9.16

9.51

11.06

12.46

13.08

14.16

15.16

16.51

18.16

20.01

21.16

Gortatowo I

13,3

 P23  5.12  6.12  7.12  8.17  9.17  9.52  11.07  12.47  13.09  14.17  15.17  16.52  18.17  20.02  21.17

Szymkowo I

14,4

 P25

5.14

6.14

7.14

8.19

9.19

9.54

11.09

12.49

13.11

14.19

15.19

16.54

18.19

20.04

21.19

Szczuka

16,6

 P27

5.17

6.17

7.17

8.22

9.22

9.57

11.12

12.52

13.14

14.22

15.22

16.57

18.22

20.07

21.22

Podgórz II

19,0

 P31

5.20

6.20

7.20

8.25

9.25

10.00

11.15

12.55

13.17

14.25

15.25

17.00

18.25

20.10

21.25

Brodnica PGK

20,1

 P37  5.22  6.22  7.22  8.27  9.27  10.02  11.17  12.57  13.19  14.27  15.27  17.02  18.27  20.12  21.27

Brodnica, Ul.18Stycznia, sklep Netto PGK

21,2

 P39

5.24

6.24

7.24

8.29

9.29

10.04

11.19

12.59

13.21

14.29

15.29

17.04

18.29

20.14

21.29

Brodnica, PGK

21,5

 P41

5.25

6.25

7.25

8.30

9.30

10.05

11.20

13.00

13.22

14.30

15.30

17.05

18.30

20.15

21.30

Brodnica, ul. Wiejska

Szpital + PGK

24,1

 P01

5.34

6.34

7.34

8.39

9.39

10.14

11.29

13.09

13.31

14.39

15.39

17.14

18.39

20.24

21.39

Prędkość komunikacyjna

37,1

37,1

37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1  37,1 

 

Odjazdy z Brodnicy

Nazwa przystanku

Km Nr przystanku

d

D

E

D

DH

D,f

E

D,f

D

D,7

E

D,f

E

D,n,f

E, n

D, n

D, n

d,n

Brodnica, ul. Wiejska

Szpital + PGK

 0  P30

6.15

7.10

7.55

9.00

9.55

10.10

11.35

12.15

13.25

14.17

14.25

15.04

15.40

16.25

17.20

19.10

20.20

22.15

Brodnica

Ul.3 Maja

 1,4  W02

6.17

7.12

7.57

9.02

9.57

10.12

11.37

12.17

13.27

14.19

14.27

15.06

15.42

16.27

17.22

19.12

20.22

22.17

Brodnica Ul.18Stycznia , sklep Netto PGK

 2,4  P04

6.19

7.14

7.59

9.04

9.59

10.14

11.39

12.19

13.29

14.21

14.29

15.08

15.44

16.29

17.24

19.14

20.24

22.19

Podgórz PGK

 3,5  P08

6.22

7.17

8.02

9.07

10.02

10.17

11.42

12.22

13.32

14.24

14.32

15.11

15.47

16.32

17.27

19.17

20.27

22.22

Podgórz II

4,6 P10

6.23

 7.18  8.03  9.08  10.03  10.18 11.43  12.23  13.33  14.25  14.33  15.12  15.48  16.33 17.28 19.18 20.28 22.23

Szczuka

 7,0  P14

6.26

7.21

8.06

9.11

10.06

10.21

11.46

12.26

13.36

14.28

14.36

15.15

15.51

16.36

17.31

19.21

20.31

22.26

Szymkowo I

 9,2  P16

6.29

7.24

8.09

9.14

10.09

10.26

11.49

12.29

13.39

14.31

14.39

15.18

15.54

16.39

17.34

19.24

20.34

22.29

Gortatowo I

 10,3  P18

6.31

7.26

8.11

9.16

10.11

10.27

11.51

12.31

13.41

14.33

14.41

15.20

15.56

16.41

17.36

19.26

20.36

22.31

Gortatowo

11,1 P20

6.32

 7.27  8.12  9.17  10.12  10.28 11.52  12.32  13.42  14.34  14.42  15.21  15.57  16.42  17.37  19.27  20.37  22.32

Sobiesierzno

 13,0  P22

6.34

7.29

8.14

9.19

10.14

10.30

11.54

12.34

13.44

14.36

14.44

15.23

15.59

16.44

17.39

19.29

20.39

22.34

Rokitnica - Wieś

 14,9  P24

6.36

7.31

8.16

9.21

10.16

10.32

11.56

12.36

13.46

14.38

14.46

15.25

16.01

16.46

17.41

19.31

20.41

22.36

Rokitnica - Wieś II

15,7 P26

6.37

 7.32  8.17  9.22  10.17  10.33 11.57  12.37  13.47  14.39  14.47  15.26  16.02  16.47  17.42  19.32  20.42  22.37

Świedziebnia

 17,3  P28

6.40

7.35

8.20

9.25

10.20

10.35

12.00

12.40

13.50

14.42

14.50

15.28

16.05

16.50

17.45

19.35

20.45

22.40

Janowo I

 19,3  P30

6.43

7.37

8.22

9.27

10.22

10.37

12.02

12.42

13.52

 14.44

14.52

 

16.07

 

17.47

19.37

20.47

22.42

Janowo

20,2 P32

6.45

 7.39  8.24  9.29  10.24  10.39 12.04  12.44  13.54  14.46  14.54    16.09    17.49  19.39  20.49  22.44

Janowo Bielki

21,0 P34 6.47  7.41  8.26  9.31  10.26  10.40 12.06  12.46  13.56  14.48  14.56    16.11    17.51  19.41  20.51  22.46

Szarłaty

 21,8  P36

6.49

7.42

8.27

9.32

10.27

10.41

12.07

12.47

13.57

 14.49

14.57

 

16.12

 

17.52

 

19.42

20.52

22.47

Okalewko n/ż

 22,8  P38

6.50

7.43

8.28

9.33

10.28

10.43

12.08

12.48

13.58

 14.50

14.58

 

16.13

 

17.53

19.43

20.53

22.48

Okalewsko

23,6 P40

6.53

 7.44  8.29  9.34  10.29  10.44 12.09  12.49 13.59 14.51 14.59    16.14    17.54 17.44 20.54 20.49

Prędkość komunikacyjna-

    37,3 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6 41,6

 

D – Kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E – Kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
S- kursuje w dni nauki szkolnej
6 –kursuje w soboty
7-kursuje w niedziele
f- nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych

projekt i wykonanie firma AS MEDIA
Firma RS BUS polecana przez serwis dobreprodukty.pl

Strona główna   /   Rozkład jazdy   /   Kontakt   /